Organizacja imprez i pokazów

Od rozrywki do biznesu!

Naszą specjalnością są imprezy dla firm, które na długo zapadną w pamięć uczestników. Podczas takich spotkań współpracownicy mogą poznać się od strony nieformalnej. Aby ułatwić przełamanie pierwszych lodów, organizujemy firmowe spotkania z niezapomnianymi atrakcjami. Czasami wymagają one pracy zespołowej, innym razem mogą być wspaniałą  okazją do wspólnej zabawy.

Wszystkie imprezy integracyjne dla firm są konstruowane z myślą o wymaganiach klienta oraz przy uwzględnieniu, ilości uczestników,  pory roku, zaplanowanego czasu  i miejsca.

Oferujemy:

 • imprezy teambuldingowe: to dobra okazja, by członkowie zespołu lepiej się poznali i poza biurem przełamali bariery komunikacyjne.
 • imprezy scenariuszowe: opracowujemy program o konkretnej fabule, wprowadzamy uczestników w inną rzeczywistość. Do realizacji tego typu imprez wykorzystujemy quady, pojazdy terenowe, pojazdy opancerzone, paintball, Electric Air Soft Gun (EAG), zajęcia wysokościowe na linach i inne.
 • pikniki firmowe na strzelnicy z grillem i bufetem to dobra okazja do integracji zespołu, w programie strzelania rekreacyjne.
 • imprezy dla dzieci: zapewnimy kącik atrakcji dla Państwa pociech podczas trwania pikniku firmowego .
 • oprawy weselne : chciałbyś pojechać do ślubu wojskowym pojazdem takim jak LANDROVER lub konwojem złożonym pięciu pojazdów militarnych w  asyście 20  umundurowanych ochroniarzy?

Pokazy

Realizujemy pokazy umiejętności i wyszkolenia bojowego na takich imprezach jak pikniki, wesela, imprezy integracyjne, koncerty itp.

Wybrana tematyka pokazów:

 1. DZIAŁANIA OCHRONNE Z WYKORZYSTANIEM POJAZDÓW ORAZ PIESZO.
 2. PROCEDURY ZATRZYMANIA POJAZDU I OBEZWŁADNIANIA OSÓB.
 3. REAKCJA NA KONTAKT Z PRZECIWNIKIEM.
 4. POKAZ UMIEJĘTNOŚCI POSŁUGIWANIA SIĘ BRONIĄ PRZY WYKORZYSTANIU  TARCZ I ZASŁON.
 5. WALKA WRĘCZ I TECHNIKI INTERWENCJI
 6. TECHNIKI LINOWE
 7. PREZENTACJA STATYCZNA POJAZDÓW, SPRZĘTU, UZBROJENIA I ELEKTRONIKI.
 8. PRZEJAZDY POJAZDAMI BRDM-2, URAL.
 9. ORGANIZACJA STRZELAŃ Z ASG I BRONI PNEUMATYCZNEJ.

 

POWRÓT