O firmie

ArmTac Group specjalizuje się w kursach i szkoleniach z zakresu posługiwania się bronią palną oraz jej wykorzystaniem w różnych sytuacjach, w tym w sytuacjach taktycznych. Nasi instruktorzy wywodzą się ze służb mundurowych, brali udział w misjach zagranicznych,  są  instruktorami szkolenia specjalnego i strzeleckiego. Posiadamy  wysokie kwalifikacje do prowadzenia oferowanych przez nas szkoleń i umiejętność pracy z każdym kto chce rozpocząć swoją przygodę z bronią palną, jak również z tymi co chcą doskonalić posiadane już umiejętności.

Oprócz szkoleń strzeleckich i taktycznych w naszej ofercie znajdują się również szkolenia wysokościowe, szkolenia z zakresu ratownictwa pola walki, kursy SERE i kursy przetrwania. Organizujemy również imprezy integracyjne dla firm oraz pokazy.

Jednym z celi działania naszej firmy jest promowanie obronności, szkoleń pro-obronnych oraz strzelectwa wśród społeczeństwa. Aby realizować ten i inne cele ArmTac Group podpisała w 2015 roku porozumienie o współpracy z Komisją Uczelni Mundurowych. Współpracujemy również z Jednostkami Strzeleckimi, klasami mundurowymi i organizacjami proobronnymi.

Strzelania i szkolenia prowadzimy głównie w Rzeszowie, ale dojeżdżamy również do klientów na terenie całego Podkarpacia jak i poza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.